Aktuálně

Termální lázně Bešeňová

NABÍDKA ZÁJEZDU – Termální lázně na Slovensku BEŠEŇOVÁ 

3. – 7. 11. 2017 (4 noci)

Lázně Gino Paradise Bešeňová jsou nejmodernějším termálním komplexem na Slovensku. Najdete zde celoročně otevřené termální bazény, ve kterých je teplota vody 26-39°C, relaxační bazény s čirou vyhřívanou vodou, tobogány a skluzavky, vodní hrad pro malé děti, bazén s umělým vlnobitím, můžete se potápět ve vraku lodi, nebo zdolávat obří vodní nafukovací bublinu. Termální prameny mají zvýšený obsah vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a železa a využívají se k léčebným účelům. Najdete zde restaurace, rychlá občerstvení a kavárny - vše je připraveno k tomu, abyste se zde cítili opravdu příjemně.
www.besenova-gino-paradise.cz  
Doprava – 1200 Kč/os.
Ubytování – apartmány 5 minut od areálu lázní, bez stravy, cena 10 Euro noc/osoba
Vstupné – hradíte si sami, mimosezonní sleva 600 Kč/os/den
Možnost výletu – Demanovská ledová jeskyně v Nízkých Tatrách, pouze za cenu vstupného.

Odjezdy a příjezdy do Hrádku nad Nisou, v případě počtu více jak 10 osob možnost nástupu a vyložení ve Cvikově. Kapacita autobusu 30 osob.
Přihlášky na zájezd zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Uveďte jména a příjmení účastníků zájezdu, kontaktní údaje každého (telefon a mailovou adresu). Vzhledem k omezené kapacitě míst v autobuse doporučujeme závaznou rezervaci uskutečnit co nejdříve.
S přihlášenými účastníky se spojíme a podrobnosti upřesníme.