Aktuálně

Kultura Cvikov nově na www.evstupenka.cz

KULTURNÍ AKCE VE CVIKOVĚ NOVĚ NA PORTÁLU WWW.EVSTUPENKA.CZ

Po novém měsíčním programovém plakátu, který přináší  každý měsíc přehled všech kulturních akcí ve Cvikově,  přicházíme s další novinkou. V průběhu února 2017 se Informační centrum Cvikov zapojilo do regionálního rezervačního a prodejního systému E-VSTUPENKA. Stává se tak jedním z významných prodejních míst vstupenek na všechny kulturní akce v celém regionu.

Chystáte se do divadla, na ples nebo na festival? Nyní stačí si na www.evstupenka.cz  vybrat požadovanou akci, rezervovat si konkrétní místo v sále a vstupenky si přijít vyzvednout na Informační centrum v Kulturním centru Sever. Žádné cestování, žádné obavy z vyprodané akce.

Již v tuto chvíli naleznete na portálu www.evstupenka.cz  kompletní nabídku kulturních pořadů ve Cvikově. Vyberte si pohádku, divadlo, koncert či besedu. Rezervujte si konkrétní místo a přijďte si pro vstupenky kdykoli v provozní době Informačního centra.

Nejste si jistí, jak provést rezervaci správně? Rádi vám celý systém předvedeme, ukážeme správný postup a možnosti, které nabízí.

Informační centrum Cvikov, Kulturní centrum Sever, Žitavská 132, 471 54 Cvikov. Tel: 487 751 570 mob: 606 652 870    email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      kultura.cvikov.cz       www.cvikov.cz

Kalendář akcí

eVSTUPENKA

evstupenka

VIDEO Prezentace

Facebook