Články

NABÍDKA ZÁJEZDU

PŘEDVÁNOČNÍ TRHY V NĚMECKU
1. – 2. 12. 2017 (pátek – sobota)

 

 

Srdce německé renesance, rodiště malíře Albrechta Dürera, jedno z nejkrásnějších měst Bavorska. Vydejte se s námi do Norimberku - pohodlně a bez starostí. Navštívíte nejslavnější vánoční trh v Evropě, dáte si horký vaječný punč se šlehačkou, norimberské klobásy…
a na své si přijdou i děti (pošta Ježíškovi, parní vláček, kolotoč). V rámci našeho zájezdu nabízíme možnost zvláštní večeře – bavorského maxiřízku. Při zpáteční cestě návštěvu delfinária.

 

Doprava – 800 Kč/os.
Večeře – 10 Euro
Ubytování (hotelový penzion) – 30 Euro/os. bez snídaně, 2 lůžkové pokoje se soc. zařízením
Program - pátek:
6.00 odjezd
12.00 Norimberk – prohlídka s průvodcem + VÁNOČNÍ TRHY
19.00 společná večeře (není v ceně)
Program – sobota:
Návštěva Delfinária v ZOO Norimberk
12.00 odjezd (možnost oběda za 13 Euro/os.)
19.00 předpokládaný návrat
Odjezdy a příjezdy do Hrádku nad Nisou, v případě počtu více jak 10 osob možnost nástupu a vyložení ve Cvikově. Kapacita autobusu 30 osob.
Přihlášky na zájezd zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Uveďte jména a příjmení účastníků zájezdu, kontaktní údaje každého (telefon a mailovou adresu) nejpozději do 30. 9. 2017. Vzhledem k omezené kapacitě míst v autobuse doporučujeme závaznou rezervaci uskutečnit co nejdříve. S přihlášenými účastníky se spojíme a podrobnosti upřesníme.