Články

MUZIKÁL SESTRA V AKCI

 

Kultura Cvikov pořádá autobusový zájezd na nový muzikálový hit

MUZIKÁL SESTRA V AKCI
středa 24. ledna 2018, Hudební divadlo v Karlíně.

V hlavní roli vystoupí bez alternace Lucie Bílá, dále se mohou diváci těšit např. na Markétu Procházkovou, Václava Noida Bártu, Martina Písaříka, Romana Tomeše, Pavlu Břínkovou nebo Ivu Pazderkovou. Inscenace v režii Antonína Procházky bude mít premiéru v říjnu 2017.
Předlohou muzikálové komedie Sestra v akci je stejnojmenný slavný film z roku 1992 s Whoopi Goldberg v hlavní roli. Děj se točí kolem barové zpěvačky Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek a komických situací.

Máme 50 vstupenek (1 autobus) v ceně 650 Kč a 750 Kč + 200 Kč doprava autobusem. Vstupenky jsou do sektorů přízemí vlevo a přízemí vpravo.

Chcete-li si rezervovat místa, volejte prosím na 725 438 172 Maupicová nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nahlašte PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM o počet míst. Hlavně napište vaše telefonní číslo. Budu vás kontaktovat v průběhu října a závazně již pak vybírat peníze. Díky za zájem :-)